Skip to main content

Ekibimiz

Ekibimiz ülkemizde ilk kripto para soruşturmalarını gerçekleştiren dinamik ve tecrübeli soruşturmacılardan oluşmaktadır. Uzun yıllar siber suçlarla mücadele ve uluslararası kuruluşda çeşitli görevlerde bulunan, günümüz teknolojilerini ve alanda gerçekleşen gelişmeleri yakından takip eden, güçlü, tecrübeli ve heyecanlı bir ekibiz. Yeni öğrendiklerimizle hergün yeni bir ilerleme ortaya koymaya çalışarak heyecanımızı güncel tutmaktayız. Artık en iddialı hizmetleri aynı heyecanla müşterilerimize veriyoruz.

Uzmanlıklarımız

Kripto Para Soruşturmaları ve Cüzdan İstihbaratı

Bilinenin aksine kripto paraların izini sürmek ve soruşturmak mümkündür. Türkiye'de ilk kez verilen bu hizmet ile çalınan kripto paranın gittiği cüzdan ve şüphelilerin tespitini talep edebilir, transfer yapacağınız cüzdanın istihbaratını alabilirsiniz.

Açık Kaynak İstihbaratı

Internet üzerinde bulunan herkese açık veriler kullanılarak birçok bilgiye ulaşmak mümkündür. Sosyal medya üzerinden gerçekleşen birçok adli konuda başvurulan bu yolla delillerin toplanması ve faillerin tespiti mümkün olabilmektedir.

Adli Bilişim İncelemeleri

Yürütülen bir adli ya da iç soruşturma kapsamında delillerin toplanması amacıyla kişi ya da kuruluşun bilgisayar ağları, cep telefonları, bilgisayarlar, taşınabilir bellekler gibi dijital depolama cihazları üzerinde yapılan inceleme işlemidir. Uluslararası kabul gören yöntemler uygulanarak incelemeler yapılmakta ve rapor düzenlenmektedir.

Veri Kurtarma

Depolama cihazlarında yer alan akademik çalışmalar, finansal veriler, aile fotoğrafları gibi kıymetlir verilerin hata sonucu ya da fiziksel arızalar sebebiyle yitirilebilir. Artık erişilemeyen verilerin tamamı ya da bir kısmın bu yöntem ile kurtarılabilir.

Uyum Danışmanlığı

Çeşitli finansal kuruluşlar için yasal yükümlülük olan kara paranın aklanmasının önlenmesi, terörizmin finansmanının önlenmesi ve müşteri tanıma süreçlerinin sağlanması amacıyla gerekli yapılandırmanın kurulması sürecinde destek verilmektedir.

Veri Analizi

Çeşitli suçlar kapsamında finansal veriler, internet trafik verileri gibi büyük verilerin incelenmesi ve analizlerinin yapılması süreçlerine destek verilmesini kapsar.

Dolandırıcılık Soruşturmaları

Sahte site (phishing), sızma, araya girme (man in the middle), kriptolama ve fidye isteme gibi ileri derecede teknik kabiliyet isteyen soruşturmalarda destek sağlamayı kapsar.

Suistimal ve İç Soruşturmalar

Şirketlerin çeşitli bilgilerinin sızdırılması, zimmet gibi suçlarda şirketin kendi içinde yürüttüğü süreçlerde sağlanan desteği içermektedir.

Menkul ve Gayrimenkul Araştırmaları

Yürütülen soruşturmalar kapsamında çalınan, gizlenen ya da aklanan varlıkların tekrar ele geçirilmesi amacıyla yürütülen çalışmaları kapsar.

Siber Güvenlik

Kurum ve kuruluşların maruz kalabilecekleri siber saldırıların önlenmesi amacıyla risk değerlendirmesi yapılarak alınması gereken tedbirler konusunda destek verilmekte ve gerekli tedbirler uygulamaya konulmaktadır.

Uzman Mütalaası

Yürütülen iç soruşturma, adli soruşturmalar, kovuşturmalar veya hukuk davaları sırasında taraflardan birinin talebi üzerine her türlü siber suç, finansal suç ve kripto suç soruşturmaları kapsamında hesap hareketleri, kripto para hareketleri, e-posta incelemeleri, IP-Port incelemeleri, adli bilişim incelemeleri gibi teknik konular hakkında uzman mütalaası verilmektedir.

Eğitim

Kripto para soruşturmaları ve finansal suç soruşturmaları hakkında yerli ve yabancı kolluk birimleri ve finansal kuruluşlara verilen eğitimleri kapsamaktadır.

Sorularınızı gönderin,
dosyanıza özel çözümler
hakkında görüşelim.

Başvuru Formu